Sıkça Sorulan Sorular

Yeni üye nasıl olurum?

Web sitemize üye olmak için sağ üstte bulunan “Üye Ol” butonunu kullanabilir ya da alış-verişinizi tamamlarken “Hesap Oluştur” kutusunu işaretleyerek üye olabilirsiniz.

Sipariş verdikten kaç gün sonra ürünler teslim edilir?

7 iş günü içerisinde sipariş vermiş olduğunuz ürünler paketlenip adresinize teslim edilmek üzere kargolanır.

Teslimat süresi biraz uzun değil mi?

En taze şekilde yiyebilmeniz için stok usülü çalışmıyoruz. Siparişiniz alındıktan sonra ürünler hazırlanıp paketlenir. Bu nedenle zaman zaman kargoya teslim edilmesi 7 iş gününü bulabilir.

Kargo gönderi şartlarınız nelerdir?

Türkiye’nin dört bir tarafına Türkiye’nin en iyi kargo şirketleri ile ürünlerinizi adresinize teslim gönderiyoruz. Mobil alan içerisinde olan adreslere kargolar haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadır.

Yurtdışına gönderiminiz oluyor mu?

Gönderimlerimiz Türkiye sınırları ile kısıtlıdır. Yurtdışı gönderimlerimiz şu an için bulunmamaktadır.

Seçtiğim ürünler taze bir şekilde bana ulaşacak mı?

Tüm ürünlerimiz kendi tazeliğini koruması adına, paketleme şartlarına en uygun bir şekilde paketlenerek tarafınıza kargolanmaktadır. Kargo firmasıyla uyumlu çalışılıp kargoda en az süreyi geçirecek şekilde kargoya verilir.

Ürünler kargoda kırılır mı? Kırılırsa ne yapmalıyım?

Cam ürünlerimiz patpatlara sarılarak gönderilmektedir. Taşıma esnasında yaşanan her türlü sorun nedeni ile kargo görevlisi ürünü teslim ederken, teslim sırasında gerekli kontroleri yapmanızı rica ederiz. Üründe hasar, yanlış ürün durumu ya da eksik parça olması halinde görevliye tutanak tutturulması ve bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Kargo ücreti neden yüksek?

Seri üretim ve gönderim yapmadığımız için haftalık gönderimlerimiz bir kaç adetle sınırlı. Belli adetin altındaki gönderimlerde kargo firmaları standart tarifelerini uygulamaktadırlar. Kargo ücretlerinin azalması için kargo firmalarıyla görüşmelerimiz devam etmektedir.

Siparişi teslim aldım, fakat ben bu üründen vazgeçtim, ne yapmalıyım?

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Siparişiniz kargoya verilmemişse bizimle irtibata geçerek dilediğiniz gibi iptal edebilirsiniz. 10 iş günü içerisinde ödeme yönteminizle aynı olacak şekilde iade/iptal ücretiniz ödenir.

Kapıda ödemeniz var mı?

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Ödeme tipi seçeneklerimizin arasında havale, kredi kartı/paypal bulunmaktadır.

Sipariş ettiğim ürünlerin tedarik süreci ne zaman başlıyor?

Tarafınıza “siparişiniz onaylandı” maili gönderildikten sonra ürünlerinizin hazırlanma süreci başlar. Siparişlerinizin en kısa zaman içerisinde kargoya vererek, adresinize teslim edilmesini sağlarız.

Hediye gönderimlerinde özel not koyabilir miyim?

Hediyenizin siparişini verdikten sonra, paketin içerisine koymak istediğiniz notu sipariş sırasında müşteri notu alanına yazmanız yeterli olacaktır.